Relacja z uroczystości wręczenia nagród – 2018

Relacja z uroczystości wręczenia nagród – 2018

Prestiżowa nagroda „Serce dla Zwierząt” 2018 przyznana!

W poniedziałek, 4 czerwca, w hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się jubileuszowa, uroczysta gala plebiscytu „Serce dla Zwierząt”, którą poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Po raz 15. redakcja portalu Psy.pl przyznała swoją nagrodę.

W głosowaniu czytelników i internautów wygrała Krystyna Seemayer, która prowadzi hospicjum dla starych i schorowanych psów „Staruszkowo”.

Towarzyszy mi ogromne zaskoczenie, wzruszenie i radość, że zauważono i doceniono moją pracę. I nie tyle chodzi tu o to, co robię, ale dla kogo to robię. I przez to zwrócono uwagę na stworzenia, które potrzebują pomocy. Ta nagroda jest symbolem dla moich staruszków – skomentowała zwyciężczyni.

fot. Celestyna Król

fot. Celestyna Król

To wyróżnienie wręczyła pani Krystynie Joanna Krupa, która od lat wspiera ważne inicjatywy na rzecz zwierząt.

Aby wziąć udział w tej gali musiałam pozmieniać swoje plany i wcześniej przylecieć z Los Angeles. Jednak bardzo chciałam być w miejscu, gdzie spotykają się ludzie kochający zwierzęta i dający energię do działania na rzecz czworonogów. Ja całe serce oddaję zwierzętom i choć nie mogę wszystkim pomóc, to staram się nigdy nie poddawać – powiedziała po gali Joanna Krupa.

Laureatka otrzymała od partnera gali – firmy Nestlé PURINA PetCare – tonę karmy dla swoich podopiecznych. Wszyscy nominowani dostali także od Nestlé PURINA PetCare kosze pełne pyszności dla ludzi i zwierząt.

Nagroda przyznana!

O co właściwie chodzi z tym Sercem dla Zwierząt, dlaczego przyznajemy tę nagrodę?

Ideą tej inicjatywy jest wskazywanie ludziom, jak ważne i potrzebne jest działanie na rzecz zwierząt. Zawsze nominujemy osoby, które z potrzeby serca, bez rozgłosu, na różne sposoby pomagają zwierzętom, dając tym samym wzór do naśladowania – mówi o nagrodzie Paulina Król, pomysłodawczyni plebiscytu „Serce dla Zwierząt”.

Nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 15-lecia redakcja portalu Psy.pl postanowiła uhonorować Jarosława Kaczyńskiego, w uznaniu dla jego szacunku i miłości do zwierząt. Jarosław Kaczyński odgrywa wyjątkową rolę jako polityk i osoba publiczna, mająca ogromny wpływ na rzeczywistość.

Wierzymy, że to wyróżnienie umocni pana Jarosława Kaczyńskiego w nieustępliwej postawie wobec tych, którzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć, że niemające głosu zwierzęta zasługują na lepsze traktowanie. Popierając zakaz chowu zwierząt na futra w kampanii fundacji Viva!, powiedział: „Jest to kwestia serca, serca dla zwierząt (…). Każdy porządny człowiek powinien coś takiego w sobie mieć” – uzasadnia przyznanie nagrody specjalnej Paulina Król, redaktor naczelna portalu Psy.pl.

Miłośnicy zwierząt

Gala zakończyła się recitalem Magdy Steczkowskiej, a w gronie gości, wspierających działania na rzecz zwierząt, pojawili się również: Anna Korcz, Joanna Jabłczyńska, Zygmunt Chajzer, Mariola Bojarska-Ferenc, Joanna Racewicz, Sebastian Cybulski, Leszek Stanek, Ryszard Rembiszewski, Stan Borys, Kasia Moś (nominowana do nagrody), Ilona Felicjańska, Danuta Błażejczyk, Karolina Pilarczyk, Jacek Rozenek, Anna Głogowska, Małgorzata Potocka, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Katarzyna Chorzępa, Dariusz Jakubowski, Joanna Majstrak, Marcin Wolski, Jan Pietrzak.

fot. Celestyna Król

fot. Celestyna Król

Plebiscyt honorowym patronatem po raz trzeci objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

1 Comment
  • buy generic propecia uk However, when the 64 genes were ranked Wilcoxon rank sum based on their individual association with disease recurrence, 2 genes showed significant association P YWHAZ 14 3 3z P 0

    7 stycznia, 2024 at 9:49 am

Post a Comment