O organizatorze

Organizatorem plebiscytu „Serce dla Zwierząt” jest firma hiPets, wydawca portali Psy.pl i Koty.pl. Ta wyjątkowa platforma powstała w celu połączenia specjalistów z opiekunami zwierząt. W efekcie każdy psy i koci rodzic jest w stanie zarezerwować wizytę u lekarza weterynarii, behawiorysty, zoopsychologa czy groomera i petsittera w swojej okolicy bez konieczności dzwonienia czy wychodzenia z domu. To znacznie ułatwia organizację czasu, a przy okazji pozwala na uzyskanie terminu bez czasochłonnych prób dodzwonienia się do zajętych swoją pracą specjalistów.

W hiPets wiemy, jak ważna dla opiekunów jest prawidłowa troska o zdrowie i dobrą kondycję zwierzaka. Z tego powodu portale Psy.pl i Koty.pl od wielu lat realizują misję edukacyjną, która w ostatnim czasie jest dla nas szczególnie ważna. Chcemy dostarczać nie tylko dostęp do specjalistów, ale również wiedzę o tym, jak samodzielnie zadbać o dobrostan zwierzaka.

To wszystko łączy się z działalnością charytatywną. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest sytuacja zwierząt w Polsce. Chodzi nie tylko o przepisy, które nie zawsze są skonstruowane w odpowiedni sposób. To jednostkowa praca każdego wolontariusza czy osoby o dobrym sercu sprawia, że życie zwierząt bezdomnych i wolno żyjących poprawia się każdego dnia. Wyróżnianie takich ludzi, podkreślanie, jak ważna jest ich praca, a także promowanie odpowiedzialnych względem zwierząt postaw społecznych jest również naszym celem.